Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mouselt/domains/led123.lt/public_html/test2/wp-content/themes/pinbin/functions.php on line 73
Švieslenčių taisymas - LED123 - LED svieslenčių gamyba
led123 švieslenčių taisymas

Švieslenčių taisymas

By admin, Июль 12, 2017

Švieslenčių taisymas

led123 švieslenčių taisymas (kontroleris power led)    

svieslenciu_taisymas_led123

 

Mes atliekame garantinį ir pogarantinį švieslenčių taisymą.
Siekiant užtikrinti parduodamų švieslenčių aptarnavimą, aprūpinti savo klientus detalių tiekimu, konsultavimu švieslenčių eksploatavimo klausimais, kartu su įmonės įkūrimu, įkurta ir serviso tarnyba.
Serviso tarnyba yra gerai užsirekomendavusi savo klientų tarpe dėl greitai ir kokybiškai atliekamų jiems patikėtų remonto ir techninio aptarnavimo darbų.
Daugelį remonto darbų stengiamės atlikti tiesiog pas klijentą. Esant rimtesniems gedimams, švieslentės vežame į remonto dirbtuvę.

led123 švieslenčių taisymas (kontroleris power led)

svieslenciu taisymas led123

Kaip alternativa garantiniam aptarnavimui siūlome paslaugą “Aptarnavimo mokestis”.Šitą paslaugą galima pasirinkti, kaip garantijos galiojimo metu, tiek ir po garantijos baigimo. Jūs mokate tam tikra suma kiekvieną menesį (apie 1.5 % nuo uzsakymo sumos) ir bet kokį taisymą mes atliksime per 1 -2 darbo diena
Kas yra aparnavimo mokestis?
Pavyzdžiui Jūsų garantija yra 12 mėn. Po garantijos baigymo Jūs turėsite mokėti už remontą ,už meistro iškvietimą ,už kiekvieno sudegusio švieslentės komponentą ir tai kainuoja ne mažų pinigų. Tai labai aktualu lauko švieslentems, nes dėl oro salygų giedimų atsitinka dažniau.
Aptarnavimo mokestis suteikia galimybę apsidrausti nuo visų rūšių gedimų. Sugedusi švieslentę pataisysime per 1-2 d.d. Be jokių papildomų mokesčių, net jeigu reikes pakeisti švieslentę į naują.

led123 švieslenčių taisymas (kontroleris power led)

svieslenciu taisymas led123

Greitai taisome švieslentės visų rušių (kinietiškos, lenkiškos ir t.t.)
Turime «aptarnavimo mokestį», jei klientui patogiau, kad švieslentė priežiūrėtų profesionalai. Mūsų klientai: Grožio salonai Vizija, Kelranga, Klaipėdos keltas, Bovary ir t.t.

važiuojame į kitus miestus.

led123 švieslenčių taisymas (kontroleris power led)

svieslentes taisymas led123